Neden Koçluk?


Gezgin Koçlar olarak yollarımızın kesiştiği bireyler ve kurumların hayatın her alanındaki konu başlıklarına yönelik koçluk çalışmalarında bulunmaktayız. Çağımızın mesleği kabul edilen ve çalışma prensipleri sayesinde istenilen hedefe hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlayan, koçluk temelli çalışma alanlarımız sayesinde bireylerde ve toplumda gerçekleşen değişim ve dönüşüm hareketine ortak olmaktayız.

Çocukların gelişim çağlarında yaşadıkları geçiş süreçleri ve öğrencilerin eğitim hayatlarındaki ihtiyaç duydukları destek, koçluk çalışmaları sayesinde kendileri ve ebeveynleri adına beklenilenden hızlı ve kolaylıkla ilerlemektedir. Etrafımızda bulunan birçok öğrenci ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda yüksek oranlarda başarı elde ettiklerine şahit olduk, olmaya devam ediyoruz.

Bireylerin içinde bulunduğu geçiş, karar süreçleri ve desteğe ihtiyaç duydukları tüm gelişim alanları koçluk ve nefes çalışmaları ile desteklenerek kolaylaştırılmaktadır. Aynı zamanda ulaşmak istedikleri hedeflerine bilimsel çözümlerle kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmaktadırlar. Birlikte çalışma yaptığımız dostlarımız, farklı ülkelerde bir araya geldiğimiz gezgin arkadaşlarımız ve çalışmaları deneyimlemek isteyen tüm gelişim meraklıları ile keyifli çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Kurumların ise ihtiyaç duydukları verim artışı, kurum kültürü ve şirketin gelişim alanlarının karlı bir şekilde geliştirilmesi yönetici koçluğu çalışmaları ile gerçekleştirilmektedir. Kariyer alanında hedefleri olan ve bu hedefleri gerçekleştirmeye iddialı arkadaşlarımız seanslar sayesinde kısa sürede hedeflerine ulaştılar ve kutlamalarını birlikte gerçekleştirdik.

Tıpkı seyahat etmek gibi koçluk çalışmaları da yeni insanlar ve hikayeleri tanımak adına muazzam ufuklar açmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve alınan sonuçlar ile insanların hedeflerine ulaştığını görüyor olmak ise bizim için sonsuz bir mutluluk kaynağı. Bu sebeple dokunabildiğimiz her birey ve kurum bizim için seyahat ettiğimiz yeni bir uzak ülke kadar değerli. Dünyanın her bir noktasında bu işi yapıyor olmak bizim en büyük hedeflerimizden.

Tamamı ile kişiye ve kişinin konu başlığına özel olan koçluk çalışmalarında güven temelli bir yol arkadaşlığı esastır. Bu sebeple karşılaştığımız tüm yol arkadaşlarımıza şimdiden hoşgeldiniz ve iyi ki varsınız diyoruz.